Danışmanlık

Logo ürünlerini kullanmak isteyen ya da mevcut olarak bir Logo ürününü kullanan firmaların bu ürünlerden en yüksek verimi alıp doğru analizler yapabilmesi ve doğru raporlar alabilmeleri için verdiğimiz hizmete Logo Danışmanlığı adını vermekteyiz.

Service Content Image

Logo danışmanlığı hizmetimizdeki amacımız Antsoft Bilişim bünyesinde bulunan her birisi kendi konusunda uzman ve sertifika sahibi iş arkadaşlarımızın bilgi birikimlerini kullanarak firmalara Logo'nun standarlarından danışmanlık hizmeti vermektir.

İş arkadaşlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz önemin bilincinde olarak Logo danışmanlarının yardım taleplerinin karşılanması, eğitimlerinin düzenli olarak alınması hususunda danışmanlık hizmetimiz düzenli olarak devam etmektedir.

Antsoft Bilişim olarak Logo Malzeme Yönetimi, Logo Satış Yönetimi, Logo Satın alma yönetimi, Logo Sevkiyat Yönetimi, Logo Finans Yönetimi, Logo Duran Varlık Yönetimi, Logo Resmi Muhasebe, Logo Üretim Yönetimi, Logo Maliyet Muhasebesi, Logo Planlama Yönetimi, Logo İnsan Kaynakları Yönetimi, Logo Tedarik Zinciri Yönetimi, Logo E-Flow İş Akış Yönetimi ve Mobil Uygulamalar alanında uygulama danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.