Connect B2B

Farklı paydaşlarla çalışan işletmeler, Connect B2B sayesinde iş ortakları, tedarikçileri ve kendi şirketleri arasında belge ve verilerin dijital transferini sağlayarak hem zaman hem de maliyet tasarrufu elde ediyor.

Service Content Image

Uygun Maliyetli Bilgi Entegrasyonu

Tamamen dijital ortamda çalışan Connect B2B; farklı işletmeler arasındaki telefon ve faks trafiğini ortadan kaldırarak, hızlı ve uygun maliyetli bilgi entegrasyonu sağlıyor. Manuel süreçler söz konusu olmadığı için tüm belge ve raporlara kaynağından, hatasız bir şekilde erişim de mümkün oluyor.

Güvenli Bilgi Transferi

Connect B2B'nin sunduğu dijital ortam sayesinde fatura, sipariş, irsaliye gibi belge ve verilerin transferi tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Daha Hızlı Ticaret ve Likidite

İşletmeler arasındaki faturalama ve muhasebe süreçlerini daha hızlı ve verimli hale getiren Connect B2B, alacakların daha hızlı tahsilini sağlayarak likiditeyi artırıyor.

ERP İle Bilgi Transferi

Connect B2B; Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Tiger 3 Enterprise ERP çözümlerinin tüm sürümleri arasında bilgi transferini ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlıyor.