Service Featured
Sunucu Çözümleri

Kurumunuzda iş süreçlerinin aksamaması şüphesiz en önemli ihtiyacınız olarak ön plana çıkmaktadır. Sağlıklı çalışmayan bir sunucu ise telafisi mümkün olmayan sonuçlara sebep olabilmektedir.

Service Featured
Sanallaştırma Çözümleri

Günümüzde işletmeler sunucu ihtiyaçlarını tek bir fiziksel donanım üzerinde çalışan işletim sistemi ve uygulama sunucuları ile karşılamak yerine, sanalaştırma çözümlerine yönelmektedirler.

Service Featured
Bulut Çözümleri

Bulut Bilişim alanında sunduğumuz çözümler maliyetlerinizin büyük ölçüde düşürülmesini sağlıyor. Gereksinimlere daha hızlı cevap verebilmenizi ve karmaşıklığın azaltılmasını olanaklı kılıyor.

Service Featured
Altyapı Çözümleri

Günümüzde, bulunduğu sektöründe, başarılı olarak kabul edilen firmaların geniş müşteri kitlelerine ulaşabilmesindeki etkenlerden biri de BT altyapılarının sağlamlığından kaynaklanmaktadır.

Service Featured
Yedekleme Çözümleri

Hepimiz çağımızın bir gereksinimi olarak giderek hem daha fazla dijital veri oluşturuyor hem de daha çok veriyi sınıflandırarak yararlı bir kütüphane haline getiriyoruz.

Service Featured
aaa

Antsoft, Global Dünya standartlarında
hizmet vermekte.

Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin IT ihtiyaçlarını uçtan uca çözümler üretip en son teknolojiyi en iyi maliyetler ile sunuyoruz.

Yerinde ve Online Bakım Hizmetleri

Şirketlerin ihtiyaçlarına göre, haftalık/aylık zamanlarda konusunda uzman BT Personeli ile ihtiyacının giderilmesi sağlanır.

Devamını Gör

Kurulum ve Mühendislik

Sözleşme kapsamındaki ürünlerin kuruluş hizmetidir. Yeni sistem kurulumlarındaki imaj yönetimi sağlanır.


Devamını Gör

Sistem Odası Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz sistem odası hizmetleri sağlamak, entegre edilebilen ve yüksek verimliliği hedefleyen platformlar oluşturmak.

Devamını Gör

Proje Yönetim Hizmetleri

Proje Yönetimi hizmeti, yönetilen projenin çıktısı olan ürün ve hizmetleri değil, gerçekleştirilen projeye verilen yönetim hizmetinin kendisini içerir.

Devamını Gör